Бабуся чотири доби ночувала… у шафі

Коли 80-річна жителька Копичинців не повернулася додому, родичі спочатку три доби шукали бабцю самостійно, та нарешті заявили про зникнення в міліцію.

У пошуках пенсіонерки були задіяні майже всі співробітники Гусятинського райвідділу внутрішніх справ. Востаннє, як розповіли свідки, Емілію Петрівну бачили у крамниці, де вона купувала хліб. По слідах жінки вирішили пустити службового пса. Німецька вівчарка Берта привела розшуківців до занедбаного будинку на околиці Копичинців.

Емілія Петрівна провела у холодній хаті чотири доби. Там зустріла своє 80-річчя. Сили старенької підтримував буханець хліба, який вона придбала. Як потрапила до хати-пустки, бабуся пояснити не змогла. Каже лише, що чогось злякалася. Вона розповіла, що на ніч ховалася до шафи, де було тепліше, а вдень дрімала на старенькій канапі… Медики оглянули пенсіонерку і не виявили у неї жодних ознак обмороження чи інших серйозних ушкоджень, а температура в ті дні опускалась до мінус семи градусів.

Світлана Клос,

Тернопільська область

  •  
Comments:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>