На Житомирщині добували пісок із сибіркою

20130225113201

Прокуратура Брусилівського району Житомирської області розпочала кримінальне провадження за фактом незаконного видобування піску у межах санітарно-захисної зони худобомогильника, де 45 років тому захоронили рештки спалених тварин, які загинули від сибірки. Окрім цього, прокуратурою до суду буде заявлено позов з вимогою про визнання протиправним та скасування розпорядження голови Брусилівської райдержадміністрації (видане у квітні 2008 року) "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду", розірвання договору із фермерським господарством про надання йому в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею майже 22 га. Прокуратура також вимагає від фермерського господарства відшкодувати завдані збитки та привести порушену земельну ділянку до попереднього стану. Ветеринари відібрали з місця видобування піску проби ґрунту і води для проведення лабораторних аналізів на встановлення ймовірних збудників інфекції.

Як стало відомо журналістам ТСН, пісок із скандального кар'єру могли використати під час будівництва траси Київ-Чоп. Її облаштовувати авральними темпами до Євро-2012.

 

 

  •  
Comments:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>