У Рівному відкрили перинатальний центр

Перший заступник Глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова, перший заступник Міністра охорони здоров'я Олександр Качур та голова Рівненської ОДА Василь Берташ.

Днями у рамках Національного проекту "Нове життя - нова якість охорони материнства і дитинства" у Рівному відкрили обласний перинатальний центр, який став дев'ятим у країні. Перерізати стрічку приїхали перший заступник Глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова та перший заступник Міністра охорони здоров'я Олександр Качур. Заклад, що існував у місті раніше, реконструювали і зробили на поверх вищим, а також добудували новий корпус. Завдяки цьому тут розмістили три нові відділення, де медики зможуть виходжувати глибоко недоношених 500-грамових малюків. Центр обладнаний найсучаснішою апаратурою, а лікарі працюватимуть за методиками, які практикують у кращих клініках світу. Водночас у новому медичному закладі допомагатимуть сім'ям, які досі не могли мати дітей. Відкриття обласного перинатального центру, зазначив губернатор Рівненщини Василь Берташ, було одним із пріоритетних завдань обласної влади, адже в краї один із найвищих рівнів народжуваності. В середньому, порахували лікарі, одна доба перебування у закладі матері та немовляти обійдеться від 250 до 500 гривень. Перших породіль чекають вже до кінця тижня.

Марія МАРТИНЮК,

м. Рівне

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  •  
Comments:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>