В Україні буде новий посол США

pajatt

Кандидат на посаду посла США в Україні Джеффрі Пайятт стане першим керівником посольства в Україні, який раніше не працював у країнах колишнього СРСР, пише видання КоммерсантЪ-Украина.

Кандидатура Пайятта повинна пройти узгодження в Конгресі США, після чого він зможе розпочати виконання своїх обов'язків. Необхідність в ротації виникла у зв'язку із закінченням у цьому році повноважень нинішнього посла США в Україні Джона Теффта, який приїхав до Києва у грудні 2009 року.

Джеффрі Пайятт, як і Джон Теффт, володіє значним досвідом дипломатичної роботи. У посольстві стверджують, що він "кар'єрний дипломат вищого ешелону дипломатичної служби США, який має за плечима 22 роки роботи в державному департаменті".

Водночас, на відміну від своїх попередників, Пайятт ніколи не працював з країнами Східної Європи і колишнього СРСР. З 2010 року він є головним заступником помічника держсекретаря - першим заступником помічника голови бюро у справах Південної та Центральної Азії. До цього з 2002 по 2007 рік він працював у посольстві США в Індії, а з 2007 по 2010 рік займав посаду заступника глави місії США в Міжнародному агентстві з атомної енергії та міжнародних організаціях у Відні.

 

 

  •  
Comments:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>